BV Hukuk | Hakkında
Av. Bahar VAROL TÜFEKÇİOĞLU Ülkemizde gitgide yavaşlayan yargılama süreçlerinde müvekkilin yüksek menfaatini gözeterek olabildiğince hızlı sonuca ulaşmayı, bu süreçte müvekkille sürekli temas halinde kalmayı, müvekkillerine her safhada geri bildirimde bulunmayı prensip haline getirmiştir.
boşanma ve diğer medeni hukuk davaları, gayrimenkul hukuku, icra iflas hukuku, İş hukuku, miras hukuku, kira hukuku, ticaret hukuku,tüketici hukuku, marka vekilliği, patent vekilliği, arabuluculuk, anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma davası, boşanma davası ile nafaka, velayet davaları, nafaka ve tazminat, haciz işlemleri, İflas, veraset ilamı, vasiyetname, mirasçılık belgesi, sermaye artırımları ve indirimleri, ulusal ve yabancı şirketlerin kuruluşu, tahliye davası, yeniden imar, tahliye taahhüdü, kira alacaklarının tahsili, ihbar, kıdem ve işe iade davaları, mobing ve kötü niyet tazminatları, işçi ve işyeri güvenliği, işveren ve çalışanların haklarının korunması, kat karşılığı inşaat sözleşmeleri hazırlanması, İstanbulda boşanma avukatı, istanbulda en iyi boşanma avukatı, istanbulda icra avukatı, istanbulda, gayrimenkul avukatı, istanbulda kamulaştırma avukatı, istanbulda iş davası avukatı, istanbulda, arabulucu, istanbulda şirket avukatı, istanbulda marka patent vekili, istanbulda arabulucu
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Hakkında

BV Hukuk Bürosu

Avukat Bahar VAROL, 2007 Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Stajını Ankara Barosunda tamamladıktan sonra, Mesleğine başladığı hukuk bürosunun Ankara ve İstanbul ofislerinde yönetici avukat olarak 8 yıl görev yapmıştır. 2013 yılında Türk Patent Enstitüsü nezninde Marka-Patent vekili olmaya hak kazanmıştır, enstitü nezninde kişileri temsile yetkili sayılı vekillerden biridir. 2017 Mayıs ayından beri ise Adalet Bakanlığı nezninde sicile kayıt olmaya hak kazanmış bir Arabulucudur. Av. Bahar VAROL Ülkemizde gitgide yavaşlayan yargılama süreçlerinde müvekkilin yüksek menfaatini gözeterek olabildiğince hızlı sonuca ulaşmayı, bu süreçte müvekkille sürekli temas halinde kalmayı, müvekkillerine her safhada geri bildirimde bulunmayı prensip haline getirmiştir. Bu yıl meslekte 14. Yılının içerisinde olan Av. Bahar VAROL, bugüne kadar çalıştığı her müvekkilden güvene dayalı aynı olumlu geri bildirimi alarak mesleğini sürdürmektedir.

“iyi bir isim yapın. adınızı temiz tutun. taviz vermeyin, başarılı olmak ya da çok para kazanmak için endişe edip durmayın. sadece iyi şeyler yapmanın peşinde olun. yaptıklarınızı koruyun ve iyi bir isim yaparsanız işte o zaman kendi adınız sizin değer biriminiz olacaktır. hayat bir roller coaster gibidir; asla kusursuz gitmez. muhteşem anlarınız da olacak, çok sert zamanlarınız da. fakat yaşamak hepsine değer.”

Patti Smith

Bilgi ve Deneyim

Dava Türleri

Medeni Hukuk

Tüm dava türleri.

Ticaret Hukuku

Danışmanlık ve Uyuşmazlıklara ilişkin dava takibi.

İş hukuku

Danışmanlık ve Uyuşmazlıklara ilişkin dava takibi.

Gayri Menkul Hukuku

A small river named Duden flows by their place.

İcra ve İflas Hukuku

Alacakların takibi ve tahsili süreçleri.

Arabuluculuk

Yasada sayılan bütün alanlarda, arabuluculuk süreç yönetimini sağlama.